Hoşgeldiniz
Giriş

Popüler Makaleler


 • yerli-diziler

  Yerli Diziler

  Ulusal kanallarda an itibariyle yayınlanan tüm dizilerle ilgili bölüm özetleri, kesit görüntüler, yorumlar, fragmanlar, yeni bölüm teaser'ları, fragmanları haberler ve daha bir çok şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

  Yerli dizi izlemek için kurulan bir çok platform mevcuttur. Platformumuz bunlardan değildir. Telif hakkına saygımız sonsuzdur, platformumuzda yer alan içeriğin tamamı Youtube sitesinde halka açık olarak yayınlanan videoların derlemesidir. Herhangi bir telif hakkına muhalefet yer aldığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz, fakat videonun Youtube platformundan kaldırılması durumunda sitemizden de otomatik olarak kaldırılacaktır.

  Çukur, Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin, Ufak Tefek Cinayetler, Siyah İnci gibi güncel dizilerin yanısıra, Arka Sokaklar, Seksenler, İşler Güçler, Kardeş Payı gibi TV dizi klasiklerinin de tamamıyla ilgili bölüm özeti, yorumlar, yeni bölüm fragmanları, son bölüm hakkında yorumlar, haberler ve daha pek çok içeriğe sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Sitemizdeki içerikler sürekli güncellenmekle beraber bazı videolar Youtube sitesinden kaldırılması sebebiyle erişilmez olabilir, bu sebeple affınıza sığınıyoruz.

  Teşekkürler.

  Yerli & Yabancı Dizi Ekibi

  Devamı.. »
RSS