Hoşgeldiniz
Giriş

Dragon Ball Super

30
You can skip to video in 10

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Anime
10 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@yerliyabancidizi.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Serie de anime producida por Akira Toriyama y Toei Animation. Comenzó a transmitirse el 5 de julio de 2015 y finalizó el 25 de marzo de 2018.
Es la continuación Dragon Ball Z luego de la derrota de Majin Boo, cuando la Tierra se ha convertido una vez más en un lugar pacífico.

Lunes a Viernes: 9:00 p.m.
Sábados: 11:00 a.m. y 7:00 p.m.

Redes Sociales:
http://facebook.com/willaxtv
http://twitter.com/willaxtv

Consulta nuestra programación: http://willax.tv/programacion/

Transmitimos en señal abierta digital (HD) a través del canal 1.1, MovistarTV C16 y 716HD, ClaroTV C12 y 512HD, Best Cable C18 y más de 100 cableoperadores a nivel nacional: http://willax.tv/lista-de-cableros/

Yorum Yazın

RSS