Hoşgeldiniz
Giriş

Noragami 3. Bölüm İzle [ Türkçe Altyazılı Anime İzle ]

30
You can skip to video in 10

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Anime
23 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@yerliyabancidizi.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Anime Konusu:

Bu diyar ve diğer diyar arasındaki sınırda 8 milyon tanrı, tanrılara hizmet eden ölü ruh ve yardımcı diğer ruhlar insanların işlerine karışmaktadır. Tatlı bir orta okul öğrencisi olan ''Hiyori Iki'' sınıf arkadaşlarının zorbalıklarına katlanmaktadır ve dinlenme odasına gidip tek başına ağlamaktadır.Tuvaletin duvarına karalanmış olan bir telefon numarası ve '' senin sorunlarını çözeceğim'' şeklinde mesaj görür. Numarayı aradıktan, Karşısına mayo giymiş evsiz kendine tanrı diyen bir çocuk çıkar. Yato isimli bu çocuk, kaba, huysuz, tembel, ve kimsenin isteklerini asla dinlememektedir. Fakat elinde tanrı olabilecek güç vardır ve kimse bunu bilmemektedir.

Bu animeyi bitireli yarım saat falan oluyor.İzlediğim en güzel mevsimlik anime olabilir.Komedisi ince ve tam yerinde,çizimlerden ziyade renk seçimleri muazzam,Tüyleri şaha kaldıran bir opening,Vücudunuzu huzura kavuşturan bir ending ve alışık olmadığımız türden bir hikaye.Ha bu arada,Soundtrackler ile evlenmek istediğimi de belirteyim.Animenin müzikleri aksiyon sahneleri ile cuk oturmuş.


Anime Türü:

Aksiyon, Doğaüstü Güçle,r Macera, Shounen

Yorum Yazın

RSS