Hoşgeldiniz
Giriş

Ufak Tefek Cinayetler 43 Bölüm Fragman Analiz

30
You can skip to video in 10

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by User - Kategori: Ufak Tefek Cinayetler
45 İzlenme
Sitemizde sadece tamamı YouTube'dan derlenen ve video sahibinin YouTube API kullanıcılarının erişimine izin verdiği ve yükleyicisi tarafından paylaşılabilir olarak belirtilen içerikler paylaşılmaktadır, host EDİLMEMEKTEDİR. İçeriklerle ilgili bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@yerliyabancidizi.com adresinden iletişime geçiniz.

All content on our site is embeded from YouTube with original YouTube API. Only the videos that are "permitted to be embed" are listed on our site. We DO NOT host the videos.

Açıklama

Bize Abone Olmak İçin → https://bit.ly/2yekAEO

Arzu'nun Edip'in katili olduğu bir sır olmaktan çıkıyor ve tehlike dalga dalga yayılıyor. Ve bu daha başlangıç! Çünkü artık herkesin birini öldürmek için iyi bir nedeni var. Herkesin cepleri dolu ve hiç kimsenin şakası yok!
İpler gerildikçe gerildi ve sonunda Sarmaşık'ta vahşi bir cinayet daha işlendi. Arzu öldü. Başkomiser Kemal cinayeti çözmeye her zamankinden daha yakın.

Ve Arzu artık Arzu öldü ve katil el değiştirdi.

Arzu'yu kim neden öldürdü sorusu herkesin aklında. Arzu'nun katili Mehmet dışında herkes olabilir. Mehmet Arzu'yu kimin öldürdüğünü ararken belki Mehmet'te öldürülebilir.

Herkes cinayetten sonra çocuğunu düşünüyor. Peki 2019 mahkeme sahnesinde, çok zor ve hayatının en önemli evresini geçiren Oya neden çocuğunu hiç düşünmüyor. Yoksa Oya'nın çocuğu öldü mü? Oya nasıl bu kadar soğuk kanlı olabiliyor.

Oya ve çocuğu için senarist bir şeyler planlıyor bunun farkındayız. Bakalım bizi usta senarist bu sefer nasıl şaşırtacak.

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk,
yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabeti anlatan hikaye, git gide
sertleşen bir savaşı da gözler önüne seriyor. Dahası; ortada gizem
dolu bir cinayet var.

#utc #katilkim

Yapım: Ay Yapım
Senaryo: Meriç Acemi
Yönetmen Ali Bilgin

Oyuncu Kadrosu:
Oya: Gökçe Bahadır
Merve: Aslıhan Gürbüz
Serhan: Mert Fırat
Pelin: Bade İşçil
Taylan: Ferit Aktuğ
Arzu: Tülin Özer
Mehmet: Yıldıray Şahinler
Kerim: Osman Sonant
Burcu: Duygu Sarışın

Yorum Yazın

RSS